Monday, May 20, 2019

Raspored ispitnih rokova u lipnju i srpnju - redovni studij


Klikom na sljedeću poveznicu možete preuzeti dokument s rasporedom ispita u lipnju i srpnju

Raspored ispita

 

RASPORED ISPITNIH ROKOVA_LJETNI ISPITNI ROK_AK. GOD. 2018./2019.

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. F. Pehar,

Doc. dr. sc.  D. Cupar

Uvod u studij informacijskih znanosti

143862

17.6. u 10h

Učionica 119

1.7. u 10h

Učionica 119

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Dr. sc. M. Juric

N. Kalebić, asist.

Uvod u znanstveno-istraživački rad

143863

10.6. u 13h

Učionica 119

Upis ocjena 12.6.

26.6.  u 13h

Učionica 119

Upis ocjena 1.7.

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. M. Duić

 

Uvod u mrežne sustave i tehnologije

143864

19.6. u 9h

Rač. uč. 39

3.7. u 9h

Rač. uč. 39

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Engleski jezik struke II.

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Uvod u književnost

143866

10.6. u 14:00h

Uč. 119

26.6. u 14:00h

Uč. 119

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

12.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

26.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr.sc. M. Duić

Organizacija informacija II

158623

11.6. u 9h

Rač. uč. 41a

27.6. u 9h

Rač. uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Doc. dr. sc. K. Zauder

Dr. sc. M. Juric

Statistika za informacijske stručnjake

194691

18.6. u 10h

Uč. 123

2.7. u 10h

Uč. 123

Doc. dr. sc. K. Zauder

Oblikovanje baza podataka

158626

19.6. u 16h

Rač. uč. 41a

3.7. u 16h

Rač. uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. D. Cupar

Uvod u sociologiju knjige i čitanja

158627

12.6. u 11:00h

Uč. 123

26.6. u 11:00h

Uč. 123

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik po izboru

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

17.6. u 12h

Rač. uč. 41b

1.7. u 12h

Rač. uč. 41b

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

12.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

26.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

Uvod u studije o korisnicima informacija

170674

13.6. u 14:30h

Uč. 119

27.6. u 14:30

Uč. 119

Izv. prof.. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Digitalna multimedija

170675

11.6. u 15h

Rač. uč. 41a

27.6. u 15h

Rač. uč. 41a

Mentori

Završni rad

170676

 

 

Mentori

Završni ispit

58954

3. 7.

10.7.

Doc. dr. sc. M. Tomić

 

Obrada stare i rijetke građe

170677

11. 6. u 11h

Rač. uč. 41a

27.6. u 11h

Rač. uč. 41a

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. J. Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Dr. sc. M. Juric

Interakcija čovjek-računalo

170678

19.6. u 9h

Rač. uč. 41b

3.7. u 9h

Rač. uč. 41b

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

17.6. u 12h

Rač. uč. 41b

1.7. u 12h

Rač. uč. 41b

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

12.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

26.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijsko ponašanje korisnika

143765

12.6. u 10h

Uč. 119

27.6. u 16h

Uč. 119

Doc.dr. sc. A. Panjkota

Rudarenje podataka

143766

19.6. u 11h

Rač. uč. 41b

3.7. u 11h

Rač. uč. 41b

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. N. Lujanović, VS

N. Kalebić, asist.

Kulturalne studije

143767

10.6. u 11h

Uč. 119

26.6. u 11h

Uč. 119

Prof. dr. sc. S. Faletar Tanacković

N. Peša Pavlović, asist.

Upravljanje zbirkama informacija

143768

18.6. u 14h

Rač. uč. 41a

2.7. u 14h

Rač. uč. 41a

Doc. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Digitalna humanistika

149598

17.6. u 9h

Uč. 119

1.7. u 9h

Uč. 119

Prof. dr. sc. I. Stričević

I. Perić, nasl. asist., VS

 

Metodika rada u školskoj knjižnici

159429

13.6. u 17:30h

Uč. 119

27.6. u 17:30h

Uč. 119

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Statistička obrada podataka

159431

21.6. u 12h

Rač. uč. 41a

5.7. u 12h

Rač. uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. N. Lujanović, VS

 

Odlike knjige i nakladništva

143770

 

10.6. u 9h

Uč. 119

26.6. u 9h

Uč. 119

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

12.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

26.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

159457

10.6. u 15:30h

Rač. uč. 41a

Upis ocjena 12.6.

26.6. u 15:30

Rač. uč. 41a

Upis ocjena 1.7.

Mentori

Praktikum, izrada i obrana diplomskog rada

 

 

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Statistička obrada podataka

159431

21.6. u 12h

Rač. uč. 41a

5.7. u 12h

Rač. uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Informacijska etika

65491

19.6. u 14:30h

Uč. 119

3.7. u 14:30h

Uč. 119

Prof. dr. sc. I. Stričević

I. Perić, nasl. asist., VS

 

Metodika rada u školskoj knjižnici

159429

13.6. u 17:30h

Uč. 119

27.6. u 17:30h

Uč. 119

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

12.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

26.6. u 8:30h

Rač. uč. 41a

              *Termin usmenog dijela ispita ili upisa ocjena bit će naknadno dogovoren s predmetnim nastavnikom