Svečana promocija prvostupnika informacijskih znanosti, 18. lipnja 2021.

imageimage

horizontal line

SVEČANA PROMOCIJA

PRVOSTUPNIKA

INFORMACIJSKIH

ZNANOSTI

Poštovani!

Obavještavamo Vas da će se svečana promocija prvostupnika informacijskih znanosti održati u petak, 18. lipnja 2021. s početkom u 13.00 sati u Multimedijalnoj dvorani Novog kampusa Sveučilišta u Zadru.

U skladu s epidemiološkim mjerama, na svečanu promociju možete pozvati dvoje uzvanika.

Protokol:

Ø      Dolazak promovenata pred zgradu Novog kampusa od 12.15 do 12.30

Ø    Odlazak promovenata u pratnji nastavnika u učionicu 119, Novi kampus, u 12.30 sati (Priprema za promociju – oblačenje toga – formiranje povorke i polazak u Multimedijalnu dvoranu)

Ø  Svečani program promocije počinje u 13.00 sati u Multimedijalnoj dvorani

(Himna, promoviranje kandidata, dodjela diploma,  upisivanje u knjigu prvostupnika,  fotografiranje, kratko zajedničko druženje s uzvanicima i članovima Odjela)

Ø      Uzvanici

Napominjemo da iz epidemioloških razloga na svečanu promociju možete pozvati do dva uzvanika.

Ø      Epidemiološke mjere

Prije dolaska u zgradu Novog kampusa i promoventi i uzvanici obavezno moraju izmjeriti tjelesnu temperaturu. Ukoliko je tjelesna temperatura povišena (iznad 37,2°C) nije dozvoljen ulazak u zgradu Sveučilišta. Isto vrijedi i u slučaju bilo kakvih simptoma koji mogu upućivati na zarazu korona virusom.

Na ulazu u zgradu i u Multimedijalnu dvoranu (117) potrebno je dezinficirati ruke.

Cijelo vrijeme dok se boravi u zgradi Sveučilišta potrebno je imati pravilno stavljenu masku za lice (maska mora cijeli vrijeme prekrivati nos i usta)

horizontal line

Sveučilište u Zadru