Poziv studentima informacijskih znanosti na volonterski rad u Kneževoj i Providurovoj palači

Narodni muzej Zadar poziva STUDENTE INFORMACIJSKIH ZNANOSTI, na volonterski rad u Kneževoj i Providurovoj palači

Pozivamo studente Informacijskih znanosti koji žele pridonijeti ili se pobliže upoznati s kulturnim aktivnostima Zadra i Zadarske županije i sudjelovati u očuvanju naše kulturne baštine da se priključe našem timu kao volonteri počevši od Noći muzeja 26. siječnja 2024. pa eventualno nadalje po dogovoru.

Kroz volontiranje na Noći muzeja možemo izabrati one studente koji su voljni nastavku edukacije u muzejskoj djelatnosti.

Zainteresirane molimo da nam se jave do 24. siječnja kako bismo ih na vrijeme upoznali sa zadacima na ovogodišnjoj Noći muzeja. Za prijavu i detaljnije informacije o volontiranju možete nam se obratiti putem maila muzej.nmz@gmail.com.

Poziv Narodnog muzeja pogledajte ovdje.