Početak nastave i prijem studenata 1. godine preddiplomskog studija - NOVI TERMIN

Poštovani studenti informacijskih znanosti,

obavještavamo vas da će se susret rektora Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine jednopredmetnih studija održati u ponedjeljak, 2. listopada 2023. u 9:00 u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat).

Susret pročelnice Odjela i studenata prve godine prijediplomskog sveučilišnog studija informacijskih znanosti održat će se  u ponedjeljak, 2. listopada 2023. u 10.45 u učionici 119, Novi kampus Sveučilišta u Zadru (Ulica dr. Franje Tuđmana 24i).

Nastava za studente prijediplomskih te 2. godine diplomskih studija počinje u utorak, 3. listopada 2023. prema rasporedu.

Radujemo se susretu, radu i učenju s vama i želimo vam svima uspješnu akademsku godinu!

Srdačan pozdrav!