Početak nastave i prijem studenata 1. godine preddiplomskog studija

Dragi studenti,

želimo vam srdačnu dobrodošlicu na Odjel za informacijske znanosti! Radujemo se novoj akademskoj godini koja je pred nama!

Želimo vas obavijestiti da će se susret rektorice Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine preddiplomskih studija održati u ponedjeljak, 3. listopada 2022.  u 9:00 sati  (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, Svečana dvorana, 2. kat).

Susret pročelnice i zaposlenika Odjela za informacijske znanosti i studenata prve godine jednopredmetnog preddiplomskog studija informacijskih znanosti održat će se u ponedjeljak, 3. listopada 2022. u 10.45 sati u učionici 119, Novi kampus Sveučilišta u Zadru (Ulica dr. Franje Tuđmana 24i).

Nastava za studente preddiplomskih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 4. listopada 2022. godine.

Nastava za studente prve godine diplomskog studija počinje u ponedjeljak, 10. listopada 2022. godine.

Želim vam svima uspješnu novu akademsku godinu na Odjelu za informacijske znanosti u Zadru!

Srdačan pozdrav

Izv. prof. dr. sc. Marijana Tomić, pročelnica Odjela