Obrane sinopsisa disertacija

U petak 2. prosinca 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Mirta MATOŠIĆ, mag. bibl., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Odnos upravljačkih praksi u visokoškolskim i sveučilišnim knjižnicama i percepcija njihove vrijednosti za akademsku zajednicu pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Franjo Pehar, izv. prof. dr. sc. Anita Peša i prof. dr. sc. Sanjica Faletar.

U petak 2. prosinca 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.30 sati, Ljiljana POLJAK BILIĆ, mag. bibl., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Intelektualni kapital kao čimbenik uspješnosti poslovanja visokoškolskih i sveučilišnih knjižnica u Hrvatskoj  pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ivanka Stričević, prof. dr. sc. Gordana Dukić i dr. sc. Aleksandra Pikić Jugović, znanstvena suradnica.

U petak 2. prosinca 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Andrea VLAIĆ, mag. pol., javno brani temu disertacije (sinopsis) pod naslovom Značaj narodnih knjižnica za razvoj ruralnih zajednica mediteranskih zemalja EU-a pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Sanjica Faletar, doc. dr. sc. Mate Juric i prof. dr. sc. Radovan Vrana.

Obrane će se moći pratiti u aplikaciji Zoom putem poveznice: