Objavljena knjiga "Kreativni pristupi nakladništvu i baštini: (ne)vidljiva Nives Tomašević"

S veseljem objavljujemo da je danas iz tiska izašla knjiga posvećena izv. prof. dr. sc. Nives Tomašević, jednoj od najvećih hrvatskih urednica i profesorici koja je velik broj godina provela na Odjelu za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru gdje je uvodila teme nakladništva na svim studijskim razinama, od preddiplomske do doktorske.

Urednice su izv. prof. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić i izv. prof. dr. sc. Marijana Tomić, recenzentice su doc. dr. sc. Vlatka Lemić i prof. dr. sc. Ivanka Stričević, a izdavač je Sveučilište u Zadru. Knjiga je objavljena kao 5. u nizu Studije iz knjižnične i informacijske znanosti Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru. Okupljeno je 36 autora koji su izradili 31 rad, a uz to je doc. dr. sc. Drahomira Cupar izradila bibliografiju radova i uredničkih knjiga prof. Nives Tomašević.

Uskoro ćemo objaviti i datum i program predstavljanja ovog za nas izuzetno važnog zbornika!