HR EASE - ZNAK sesija 2023

Hrvatski ogranak Europskog udruženja znanstvenih urednika (HR EASE) u suradnji s Hrvatskom udrugom za znanstvenu komunikaciju (ZNAK) i Sveučilištem u Zadru 18. svibnja 2023. organizira online satelitsku sesiju povodom 17. EASE konferencije: Quality Scientific Publishing (1. do 3. lipnja, Istanbul i online), na temu recenzijskog postupka i njegovog utjecaja na kvalitetu časopisa.

Program:

13.00-13.30 Izv. prof. dr. sc. Jadranka Stojanovski (Sveučilište u Zadru/EASE/ZNAK): Sve boje transparentnosti recenzijskog postupka (izlaganje)
13.30-14.15 Recenzijski postupak u hrvatskim časopisima: perspektive i izazovi (s gledišta urednika i autora) (Panel rasprava)
14.15-14.30 Pitanja i odgovori te zaključna rasprava

Moderatorica: dr. sc. Drahomira Cupar, doc. (Sveučilište u Zadru, Odjel za informacijske znanosti/Libellarium/EASE/ZNAK)

Prijaviti se možete ovdje