Obavijest o izvanrednom ispitnom roku i apsolventskom ispitnom roku za redovne i izvanredne studente

Prema Akademskom kalendaru, najavljujemo Izvanredni ispitni rok i Apsolventski ispitni rok.

Studenti koji planiraju pristupiti ispitima u izvanrednom i apsolventskom roku, moraju se javiti predmetnom nastavniku te uz njegovo odobrenje i tajnici (tradil@unizd.hr) radi otvaranja roka i prijave ispita u studomatu.

Važna napomena: studentima se skreće pažnja da u jednoj akademskoj godini mogu 4 puta prijaviti isti ispit.

IZVANREDNI ISPITNI ROK za redovne studente održat će se 16. 11. 2020. – 20. 11. 2020.

(Izvanredni rok za studente i apsolvente preddiplomskih, integriranih i diplomskih studija i za studente koji su iz statusa redovitih prešli u status izvanrednih studenata).

Izvanredni rok (prijava 14.11.) za izvanredne studente održat će se u terminima dogovorenima s pojedinim predmetnim nastavnikom (fizički u učionici ili putem neke od digitalnih platformi).

APSOLVENTSKI ISPITNI ROK za redovne studente održat će se 7. 12. 2020. – 11. 12. 2020.

(Apsolventski rok za apsolvente preddiplomskih, integriranih i diplomskih studija i za studente koji su iz statusa redovitih prešli u status izvanrednih studenata.)

Apsolventski rok (prijava za 11.12.) za izvanredne studente održat će se u terminima dogovorenima s pojedinim predmetnim nastavnikom (fizički u učionici ili putem neke od digitalnih platformi).