Odjel za informacijske znanosti

Raspored ispitnih rokova u zimskom semestru - redovni studij

Klikom na sljedeću poveznicu možete preuzeti dokument s rasporedom ispita u zimskom semestru:

 

Raspored ispita

 

RASPORED ISPITNIH ROKOVA: ZIMSKI ISPITNI ROK. AK. GOD. 2019./2020.

 

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Peša Pavlović, asist.

Orijentacijski praktikum

143842

NEMA

NEMA

Doc. dr. sc. A. Panjkota

 

Osnove informacijske tehnologije

143844

29.01.2020 u 10.00h.

Rač uč. 41a

12.02.2020. u 10.00h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Osnove usmene i pisane kulture

158589

10.2. u 10.00

Ured 21

20.2. u 10.00

Ured 21

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

N. Peša Pavlović, asist.

Pretraživanje informacija

143847

7.2. u 9.00

Rač. uč. 41a

21.2. u 9.00

Rač. uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Uvod u logiku

143848

4.2. u 16.00

Uč. 119

18.2. u 16.00

Uč. 119

 

Engleski jezik struke I

177722

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr. sc. D. Cupar

L. Grzunov, asist.

 

Organizacija informacija I

158592

 

 

4.2. u 10.00-13.00 

Rač uč. 41a

 

18.2. u 10.00-13.00

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. M. Duić

Dr. sc. A. Gverić, nasl. poslijedokt. (VS)

Organizacija i poslovanje informacijskih ustanova

158593

3.2. u 9:00 h    

Uč. 119

17.2. u 9:00 h    

Uč. 119

Doc. dr. sc. Franjo Pehar

Osnove nakladništva i knjižarstva

158594

7. 2. u 9:00

Uč. 41b

21. 2. u 9:00

Uč. 41b

Doc. dr. sc. K. Zauder

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Osnove programiranja

158596

6.2. u 13.00h

Rač uč. 41a

20.2. u 13.00h

Rač uč. 41a

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. Mirko Duić

Svjetska filmska baština

158628

5.2. u 9:00 h    

Uč. 119

 

19.2. u 9:00 h    

Uč. 119

Prof. dr. sc. Ivanka Stričević

D. Brunac, predavač

N. Kalebić, asist.

Knjižnične usluge za djecu i mlade

170671

30.1. u 10.00h

uč.119

Upis ocjena 14.2. u 18:30h

13.2.u 10.00h

uč.119

Upis ocjena 14.2. u 18:30h

 

 

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Metodologija istraživanja u društvenim znanostima

170665

7.2. u 10:30h

Rač uč. 41a

21.2. u 10:30h

Rač uč. 41a

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

Informacijski sustavi u obrazovanju

170667

29.1. u 11:30h

Rač uč. 41a

Upis ocjena 14.2. u 18:30h

12.2.u 11:30h

Rač uč. 41a

Upis ocjena 14.2. u 18:30h

Doc. dr. sc. D. Cupar

Sustavi za predmetno označivanje i pretraživanje

170669

4.2. u 13.00 h

Uč. 119

 

18.2. u 13.00 h

Uč. 119

Doc. dr. sc. K. Zauder

Upravljanje podacima

170670

6.2. u 16h

Rač uč. 41a

20.2. u 16h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. Mirko Duić

Svjetska filmska baština

158628

5.2. u 9:00 h    

Uč. 119

 

19.2. u 9:00 h    

Uč. 119

Prof. dr. sc. Ivanka Stričević

D. Brunac, predavač

N. Kalebić, asist.

Knjižnične usluge za djecu i mlade

170671

30.1. u 10.00h

Uč. 119

Upis ocjena 14.2. u 18:30h

13.2. u 10.00h

Uč. 119

Upis ocjena 14.2. u 18:30h

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. Martina Dragija Ivanović

Informacijsko društvo

56246

30.1. u 12:00 h

Uč. 119

13.2. u 12:00 h

Uč. 119

Doc. dr. sc. M. Tomić

Dr. sc. D. Kolić, VS

L. Grzunov, asist.

Teorija i praksa organizacije informacija

143758

3.2. u 10.00

Ured 21

17.2. u 10.00

Ured 21

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

A. Gandolfo

Upravljanje informacijskim ustanovama

143759

 

14.2. u 10:00 h

Rač. Uč. 41a

 

28.2. u 10:00 h

Rač. Uč. 41a

 

Doc. dr. sc. K. Zauder

Izabrana poglavlja iz informacijskih znanosti

182932

7.2. u 12h

Ured 12

21.2. u 12h

Ured 12

Doc. dr. sc. Franjo Pehar

Dr. sc. Josipa Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijska arhitektura

198175

4. 2. u 11:30

Uč. 41b

18. 2. u 11:30

Uč. 41b

 

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Filozofija informacije

159439

3.2. u 17h

Uč. 119

 

17.2. u 17h

Uč. 119

 

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. M. Juric

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

182933

6. 2. u 10:30

Rač uč. 41a

21. 2. u 10:30

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. Martina Dragija Ivanović

L. Grzunov, asist.

Vrednovanje informacijskih usluga

159444

30.1. u 12:00 h

Uč. 123

13.2. u 12:00 h

Uč. 123

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. D. Cupar

Doc. dr. sc. Ante Panjkota

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

159445

5. 2. u 10:00

Rač uč. 41b

19. 2. u 10:00

Rač uč. 41b

Doc. dr. sc. Franjo Pehar

Dr. sc. Josipa Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijska arhitektura

198175

4. 2. u 11:30

Uč. 41b

18. 2. u 11:30

Uč. 41b

*Termin usmenog dijela ispita ili upisa ocjena bit će naknadno dogovoren s predmetnim nastavnikom

Theme picker