Obrane doktorskih radova u utorak 16. svibnja - Ivana Ljevak Lebeda i Andrej Kristek

U utorak 16. svibnja u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 11.30 sati, Ivana LJEVAK LEBEDA, dipl. oec., javno brani doktorski rad pod naslovom "Nakladnički vidovi oblikovanja udžbenika" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Igor Radeka, izv. prof. dr. sc. Nives Tomašević i izv. prof. dr. sc. Zoran Velagić.

Također, u utorak 16. svibnja u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 13.30 sati, Andrej KRISTEK, dipl. bibl., javno brani doktorski rad pod naslovom "Recepcija knjiga tiskanih hrvatskim jezikom u 18. stoljeću: tekstualna organizacija i oblici interakcije čitatelja s knjigom" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Marijana Tomić, izv. prof. dr. sc. Zoran Velagić i izv. prof. dr. sc. Nives Tomašević.