10. međunarodna konferencija o znanstvenoj komunikaciji u kontekstu otvorene znanosti PUBMET2022 (13. do 15. rujna 2023.)

Od 13. do 15. rujna 2023. godine na Sveučilištu u Zadru održava se 10. međunarodna konferencija o znanstvenoj komunikaciji u kontekstu otvorene znanosti u organizaciji (PUBMET 2023) u organizaciji Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Medicinskog fakulteta, Filozofskog fakulteta i Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Svuečilišta u Zagrebu, Hrvatske udruge za znanstvenu komunikaciju - ZNAK, Instituta Ruđer Bošković, i Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Nakon devet uspješnih konferencija, ovogodišnja slavljenička konferencija osigurat će mjesto za dijalog i predstavljanje najboljih praksi  stručnjaka u području znanstvene komunikacije, istraživača, informacijskih stručnjaka i knjižničara, urednika, izdavača, edukatora, kreatora politika, komunikologa i novinara u dinamičnom području otvorene znanosti.

Program konferencije pogledajte ovdje.