Odjel za informacijske znanosti

Raspored ispitnih rokova - redovni studij

Raspored ispitnih rokova: redovni studij - zimski i ispitni rok ak. god. 2020./2021.

preuzmite ovdje

 

RASPORED ISPITNIH ROKOVA: REDOVNI STUDIJ

ZIMSKI ISPITNI ROK AK. GOD. 2020./2021.

25. siječnja 2021. do 19veljače 2021

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. D. Cupar

N. Peša Pavlović, asist.

Orijentacijski praktikum

143842

-

  •  

Doc. dr. sc. A. Panjkota

 

Osnove informacijske tehnologije

143844

27. 1. 2021. u 9.30 sati  

rač. 41A (ili MS Teams)

10. 2. 2021. u 9.30 sati 

rač. 41A (ili MS Teams)

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Osnove usmene i pisane kulture

158589

2. 2 .2021. u 14.30 sati

119 (ili MS Teams)

16. 2. 2021. u 14.30 sati 

 119     (ili MS Teams)

Doc. dr. sc. D. Cupar

N. Peša Pavlović, asist.

Pretraživanje informacija

143847

3. 2. 2021. u 10.00 sati

Merlin, MS Teams

17. 2. 2021. u 10.00 sati

Merlin, MS Teams

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Uvod u logiku

143848

1. 2. 2021. u 11.00 sati

119 (ili Merlin)

15. 2 .2021. u 11.00 sati

 119 (ili Merlin)

 

Engleski jezik struke I

177722

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr. sc. D. Cupar

L. Grzunov, asist.

 

Organizacija informacija I

 

3. 2. 2021. u 10.00 sati

      119 ili MS Teams

17. 2. 2021. u 10.00 sati

119 ili MS Teams

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

Doc. sc. A. Gverić, nasl. (VS)

A. Kolarić, asist.

Organizacija i poslovanje informacijskih ustanova

158593

1. 2. 2021. u 10.00 sati 

 119 (ili MS Teams)

16. 2. 2021. u 10.00 sati

 119 (ili MS Teams)

Doc. dr. sc. F. Pehar

Osnove nakladništva i knjižarstva

158594

25. 1. 2021. u 17.00 sati
 Rač. 41b ili MS Teams

8. 2. 2021. u 17.00 sati
 Rač. 41b ili MS Teams

Doc. dr. sc. K. Zauder

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Osnove programiranja

158596

4. 2. 2021. u 16.00 sati

Rač.     41a ili MS Teams

18. 2 .2021 u 16.00 sati

Rač. 41a ili MS Teams

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. M. Duić

 

Hrvatska filmska baština

158628

29. 1. 2021. u 9.00 sati

 123 (ili MS Teams)

12. 2. 2021. u 9.00 sati

 123 (ili MS Teams)

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric, poslijedokt.

Metodologija istraživanja u društvenim znanostima

170665

5. 2. 2021. u 11.00 sati

 119 (ili Merlin)

19. 2. 2021. u 11.00 sati

 119 (ili Merlin)

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric, poslijedokt.

Informacijski sustavi u obrazovanju

170667

5 . 2. 2021. u 9.30 sati

Merlin i MS Teams

19. 2. 2021. u 9.30 sati

Merlin i MS Teams

Doc. dr. sc. M. Duić

Digitalna multimedija

170675

4. 2. 2021. u 9.00 sati

 119 (ili MS Teams)

18. 2. 2021. u 9.00 sati

 119 (ili MS Teams)

Doc. dr. sc. K. Zauder

Upravljanje podacima

170670

3. 2. 2021. u 17.00 sati

Rač.     41a ili MS Teams

17. 2. 2021. u 17.00 sati

Rač.     41a ili MS Teams

Doc. dr. sc. M. Duić

 

Hrvatska filmska baština

158628

29. 1. 2021. 9.00 sati

 123 (ili MS Teams)

12. 2. 2021. u 9.00 sati

 123 (ili MS Teams)

Mentori

Završni rad

170676

9. 2. 2021.

MS Teams

16. 2. 2021.

MS Teams

Mentori

Završni ispit

58954

28. 1. 2021. u 10.00 sati

119 (ili MS Teams)

11. 2. 2021. u 10.00 sati

119 (ili MS Teams)

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

Z. Džoić, asist.

Informacijsko društvo

56246

28. 1. 2021. u 10.00 sati

119 (ili MS Teams)

11.02.2021. u 10.00 sati

119 (ili MS Teams)

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr. sc. D. Cupar

Dr. sc. D. Kolić, VS

Teorije i praksa organizacije informacija

143758

5. 2. 2021. u 10.00 sati

119 (ili MS Teams)

19.2.2021. u 10.00 sati

119 (ili MS Teams)

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

L. Grzunov, asist.

Digitalna humanistika 

149598

1. 2. 2021. u 12.00 sati (usmeni)

119 (ili MS Teams)

15. 2. 2021. u 12.00 sati (usmeni)

119 (ili MS Teams)

Doc. dr. sc. K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

4. 2. 2021. u 14.00 sati

Rač.     41a ili MS Teams

18. 2. 2021. u 14.00 sati

Rač. 41a ili MS Teams

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. J. Bašić, nasl.,VS

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijska arhitektura

198175

3. 2. 2021. u 17.00 sati

Rač. 41a ili na Merlinu

17. 2. 2021. u 17.00 sati

Rač. 41a  ili na Merlinu

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Filozofija informacije

159439

2. 2. 2021. u 12.00 sati

119 (ili Merlin)

16. 2. 2021. u 12 sati

119 (ili Merlin)

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. M. Juric, poslijedokt.

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

182933

26. 1. 2021. u 17.00 sati
 MS Teams

9. 2. 2021. u 17.00 sati
 MS Teams

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

L. Grzunov, asist.

Vrednovanje informacijskih usluga

159444

26. 1. 2021. u 10.00 sati

 119 (ili MS Teams)

9. 2. 2021. u 10.00 sati

 119 (ili MS Teams)

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

159445

27. 1. 2021. u 17:00 sati
 MS Teams

10. 2. 2021. u 17:00 sati
 MS Teams

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. J. Bašić, nasl., VS

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijska arhitektura

198175

2. 2. 2021.  u 17.00 sati

Merlin, MS Teams

17. 2. 2021. u 17.00 sati

Merlin, MS Teams

Doc. dr. sc. K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

4. 2. 2021. u 14.00 sati

Rač.     41a ili MS Teams

18. 2. 2021. u 14.00 sati

Rač.     41a ili MS Teams

Mentori

Diplomski rad

9. 2. 2021.

MS Teams

16. 2. 2021.

MS Teams

             

 

Raspored ispitnih rokova: redovni studij - jesenski ispitni rok ak. god. 2019./2020.

preuzmite ovdje

 

RASPORED ISPITNIH ROKOVA: REDOVNI STUDIJ

JESENSKI ISPITNI ROK AK. GOD. 2019./2020.

1. rujna 2020. do 30. rujna 2020. 

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Peša Pavlović, asist.

Orijentacijski praktikum

143842

__

__

Doc. dr. sc. A. Panjkota

 

Osnove informacijske tehnologije

143844

2. 9. 2020. 

9:30h-12:30h

16. 9.2020. 

9:30h - 12:30h

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Osnove usmene i pisane kulture

158589

10. 9. 2020.

 u 12:00h, MS Team

24. 9. 2020.

u 12:00h, MS Teams

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

N. Peša Pavlović, asist.

Pretraživanje informacija

143847

4. 9. 2020. (12:00h-13:30h)

 Merlin

18. 9. 2020. (12:00h-13:30h)

 Merlin

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Uvod u logiku

143848

3. 9. 2020. (10:00h-11:00h)

 

17. 9. 2020. (10:00h-11:00h)

 

 

Engleski jezik struke I

177722

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. F. Pehar,

Doc. dr. sc.  D. Cupar

Uvod u studij informacijskih znanosti

143862

7. 9. 2020. 

u 10:00h 

21. 9. 2020.

 u 10:00h

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

M. Juric, asist., N. Kalebić, asist.

Uvod u znanstveno-istraživački rad

143863

7. 9. 2020. 

14:00h-15.00h

21. 9. 2020.

14:00h-15:00h

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. M. Duić

Uvod u mrežne sustave i tehnologije

143864

8. 9. 2020. 

u 10:00h 

 

22. 9. 2020. 

u 10:00h 

 

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Engleski jezik struke II.

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Dr. sc. Katica Burić Ćenan

 

Upoznavanje glazbene baštine

 

9. 9. 2020. u 10:00h

 

23. 9. 2020.  u 10:00h

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Informacijska pismenost

90568, 139874

9. 9. 2020. u 9:00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

23 .9. 2020. u 9:00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

 

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Duić

Dr. sc. A. Gverić, nasl. poslijedokt. (VS)

Organizacija i poslovanje informacijskih ustanova

158593

9. 9. 2020.  u 10:30 h

MS Teams

23. 9. 2020.  u 10:30h

 MS Teams

Doc. dr. sc. F. Pehar

Osnove nakladništva i knjižarstva

158594

8. 9. 2020. u 11:00h 

22. 9. 2020. u 11:00h

Doc. dr. sc. K. Zauder

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Osnove programiranja

158596

7. 9. 2020. u 16:00h

Skype

21. 9. 2020. u 16:00h

Skype

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. M. Duić

 

Svjetska filmska baština

158628

4. 9. 2020.  u 11:30h

MS Teams

18. 9. 2020.  u 11:30h

MS Teams

Prof. dr. sc. I. Stričević

D. Brunac, predavač

N. Kalebić, asist.

Knjižnične usluge za djecu i mlade

170671

9. 9. 2020. u 9:00h

Skype

23. 9. 2020. u 9:00h

Skype

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr.sc. M. Duić

L. Grzunov, asist.

Organizacija informacija II

158623

10. 9. 2020. u 9:00h

MS Teams

24. 9. 2020. u 9:00h

MS Teams

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Doc. dr. sc. K. Zauder

Dr. sc. M. Juric

Statistika za informacijske stručnjake

194691

3. 9. 2020. 

11:30h-12:30h

 

17. 9. 2020.

11:30h-12:30h

Doc. dr. sc. K. Zauder

Oblikovanje baza podataka

158626

4. 9. 2020. u 16:00h

Skype

18. 9. 2020. u 16:00h

Skype

Doc. dr. sc. D. Cupar

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

Uvod u sociologiju knjige i čitanja

158627

2. 9. 2020. u 10:00 h

MS Teams

16. 9. 2020. u 10:00 h

MS Teams

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik po izboru

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

2. 9. 2020. 

13:00h do 14:30h

16. 9.2020.

13:00h do 14:30h

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

 

 

 

Informacijska pismenost

90568

9. 9. 2020. u 9:00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

 

23. 9. 2020. u 9:00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

 

 

 

 

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Za 3. godinu preddiplomskih studija predmetni ispiti u jesenskom roku održavaju se do 18. rujna, 

a od 21. do 30. rujna održava se zadnji ispitni rok za završne ispite i obrane završnih radova

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Metodologija istraživanja u društvenim znanostima

170665

3. 9. 2020. 

12:30h-13:30h

 

17. 9. 2020.

12:30h-13:30h

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

Informacijski sustavi u obrazovanju

170667

1. 9. 2020. 

9:00h-10:30h

15. 9. 2020. 

9:00h-10:30h

Doc. dr. sc. D. Cupar

Sustavi za predmetno označivanje i pretraživanje

170669

7. 9. 2020. (11:00h-12:30h)

 MS Teams

21. 9. 2020. (11:00h-12:30h)

MS Teams

Doc. dr. sc. K. Zauder

Upravljanje podacima

170670

4. 9. 2020. u 16:00h

rač. uč.  41a (ili Skype)

18. 9. 2020. u 16:00h

 Skype

Doc. dr. sc. M. Duić

Svjetska filmska baština

158628

4. 9. 2020.  u 11:30h

MS Teams

18. 9. 2020.  u 11:30h

MS Teams

Prof. dr. sc. I. Stričević

D. Brunac, predavač

N. Kalebić, asist.

Knjižnične usluge za djecu i mlade

170671

9. 9. 2020. u 9:00h

Skype

23. 9. 2020. u 9:00h

Skype

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

Uvod u studije o korisnicima informacija

170674

3. 9. 2020. 

9:00h-10:30h

17. 9. 2020. 

9:00h-10:30h

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Digitalna multimedija

170675

4. 9. 2020. (10:00h-11:00h)

 Merlin

18.09.2020. (10:00h-11:00h)

 Merlin

Mentori

Završni rad

170676

 

 

Mentori

Završni ispit

58954

8. 9. 2020. u 10:00h

MS Teams

22. 9. 2020. u 10:00h

MS Teams

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić 

L. Grzunov, asist.

Obrada stare i rijetke građe

170677

7. 9. 2020. u 10:00h

MS Teams

21. 9. 2020. u 10:00h

MS Teams

Doc. dr. sc. J. Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Dr. sc. M. Juric

Interakcija čovjek-računalo

198222

2. 9. 2020. 

9:30h-10:30h

 

16. 9. 2020. 

9:30h-10:30h

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

2. 9. 2020.

13:00h do 14:30h

16. 9. 2020. 

13:00h do 14:30h

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

9. 9. 2020. u 9:00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

 

23 .9. 2020. u 9:00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

Informacijsko društvo

56246

3. 9. 2020. u 10:00h

 

17.  9. 2020. u 10:00h

 

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

Dr. sc. D. Kolić, VS

L: Grzunov, asist.

Teorija i praksa organizacije informacija

143758

1. 9. 2020. u 10.00h

MS Teams

15 .9. 2020. u 10.00h

 MS Teams

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Izv.prof. dr. sc. A. Gandolfo

Upravljanje informacijskim ustanovama

143759

8. 9. 2020. (10:00h-11:00h)

Merlin

22. 9. 2020.  (10:00h-11:00h)

 Merlin

Doc. dr. sc. K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

151098

4. 9. 2020. u 16:00h

Skype

18. 9. 2020. u 16:00h

Skype

Doc. dr. sc. K. Zauder

Izabrana poglavlja iz informacijskih znanosti

182932

8. 9. 2020. u 16:00h

Skype

22. 9. 2020. u 16:00h

Skype

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. J. Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijska arhitektura

198175

2. 9. 2020. (10:30h-11:30h)

Merlin

 

16. 9. 2020. (10:30h-11:30h)

Merlin

 

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijsko ponašanje korisnika

143765

4. 9. 2020. (12:00h-13:30h)

Merlin

18. 9. 2020. (12:00h-13:30h)

Merlin

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Rudarenje podataka

143766

4. 9. 2020. 

9:30h-12:30h

18. 9. 2020. 

9:30h - 12.30h

Doc. dr. sc. D. Cupar

N. Kalebić, asist.

Kulturalne studije

143767

7. 9. 2020. (15:00h-16:30h)

MS Teams

21. 9. 2020. (15:00h-16:30h)

MS Teams

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

L. Grzunov, asist.

Upravljanje zbirkama informacija 

143768

8. 9. 2020 

 

22. 9. 2020.

 

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Digitalna humanistika 

149598

7. 9. 2020. u 11:00h

MS Teams

21.9.2020.u 11:00h

 MS Teams

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Informacijska etika

3. 9. 2020. 

13:30h-14:30h

17. 9. 2020. 

13:30h-14:30h

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

9. 9. 2020. u 9:00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

 

23. 9. 2020. u 9:00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

 

 

 

 

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Filozofija informacije

159439

3. 9. 2020. (14:30h-15:30h)

 

17. 9. 2020. (14:30h-15:30h)

 

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. M. Juric

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

182933

7. 9. 2020. u 12:00h 

 

21. 9. 2020. u 12:00h 

 

Mentori

Praktičan rad i pilot projekt

___

___

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

L. Grzunov, asist.

Vrednovanje informacijskih usluga

159444

3. 9. 2020.

17. 9. 2020.

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. D. Cupar

Doc. dr. sc A. Panjkota

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

159445

8. 9. 2020. u 12:00h

 

22. 9. 2020. u 12:00h 

 

Doc. dr. sc. K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

151098

4. 9. 2020. u 16.00h

Skype

18. 9. 2020. u 16.00h

Skype

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. J. Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijska arhitektura

198175

2. 9. 2020. (10:30h-11:30h)

Merlin

 

16. 9. 2020. (10:30h-11:30h)

Merlin

 

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

159457

7. 9. 2020. (13:00h-14:00h)

Merlin

21  9. 2020. (13:00h-14:00h)

Merlin

 

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Informacijska etika

65491

3. 9. 2020. (13:30h-14:30h)

 

17. 9. 2020. (13:30h-14:30h)

 

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

Bibliografija i bibliografska heuristika

175623

1. 9. 2020. u 12:00h

MS Teams

15 .9. 2020. u 12:00h

MS Teams

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

9. 9. 2020. u 9:00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

 

23. 9. 2020. u 9:00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

              


Klikom na sljedeću poveznicu možete preuzeti dokument s rasporedom ispita u ljetnom semestru:

Raspored ispitnih rokova

 

RASPORED ISPITNIH ROKOVA

LJETNI ISPITNI ROK, AK. GOD. 2019./2020.

8. lipnja 2020. do 10. srpnja 2020.

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. F. Pehar,

Doc. dr. sc.  D. Cupar

Uvod u studij informacijskih znanosti

143862

8. 6. 2020. u 10:00h 

pisani ispit (Merlin)

15. 6. 2020 u 9:00h

 usmeni ispit / formiranje i upis ocjene (MS Teams)

23. 6. 2020. u 10:00h 

pisani ispit (Merlin)

29. 6. 2020. u 9:00h

 usmeni ispit / formiranje i upis ocjene (MS Teams)

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Dr. sc. M. Juric

N. Kalebić, asist.

Uvod u znanstveno-istraživački rad

143863

19. 6. 2020. u 10.00h

3. 7. 2020. u 10.00h

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. M. Duić

 

Uvod u mrežne sustave i tehnologije

143864

12. 6. 2020. u 9:00h

pisani ispit (Merlin / MS Teams / TeamViewer)

15. 6. 2020. u 12:00h 

usmeni razgovor / formiranje i upis ocjene (MS Teams)

26. 6. 2020. u 9:00h 

pisani ispit (Merlin / MS Teams / TeamViewer)

29. 6. 2020. u 12:00h

 usmeni razgovor / formiranje i upis ocjene (MS Teams)

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Engleski jezik struke II.

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Dr. sc. Katica Burić Ćenan

Upoznavanje glazbene baštine

170659

18. 6. 2020. u 12.00h

usmeni ispit (Jitsi Meet)

2. 7. 2020. u 10.00h

usmeni ispit (Jitsi Meet)

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist., suradnici

Informacijska pismenost

90568, 139874

10. 6. 2020. u 9.00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

24. 6. 2020. u 9.00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr.sc. M. Duić

L. Grzunov, asist.

Organizacija informacija II

158623

18. 6. 2020. u 17.00h

 usmeni: metapodaci (MS Teams)

19. 6. 2020. u 17.00h

 usmeni i upis ocjene (Merlin)

2. 7. 2020. u 17.00h

 usmeni: metapodaci (MS Teams)

3. 7. 2020. u 17:00h

 usmeni i upis ocjene (Merlin)

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Doc. dr. sc. K. Zauder

Dr. sc. M. Juric

Statistika za informacijske stručnjake

194691

12. 6. 2020.

pismeni ispit: 11.00h (Merlin) 

upis ocjene: 17.00h (Skype)

26. 6. 2020. 

pismeni ispit: 11.00h (Merlin)

upis ocjene: 17.00h (Skype)

Doc. dr. sc. K. Zauder

Oblikovanje baza podataka

158626

17. 6. 2020

usmeni ispit (Skype) 

raspored održavanja će se objaviti na Merlinu

 1. 7. 2020

usmeni ispit (Skype) 

raspored održavanja će se objaviti na Merlinu

Doc. dr. sc. D. Cupar

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

Uvod u sociologiju knjige i čitanja

158627

9. 6. 2020. u 11.00h

 usmeni i upis ocjena (MS Teams)

23. 6. 2020. u 11.00h

 usmeni i upis ocjena (MS Teams)

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik po izboru

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

10. 6. 2020. u 11.00h 

usmeni ispit (MS Teams)

24. 6 .2020. u 11.00h 

usmeni ispit (MS Teams)

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist., suradnici

Informacijska pismenost

90568

10. 6. 2020. u 9.00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

24. 6. 2020. u 9.00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

Uvod u studije o korisnicima informacija

170674

18. 6. 2020. u 9:00h

pismeni ispit (Merlin)

2.7. 2020. u 9:00h

pismeni ispit (Merlin)

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Digitalna multimedija

170675

19. 6. 2020. u 14.00h

3. 7. 2020. u 14.00h

Mentori

Završni rad

170676

Termini obrana određuju se u dogovoru s mentorom i članovima povjerenstva i objavljuju na mrežnim stranicama i na Merlinu.

Provedba: usmeno (MS Teams) 

Mentori

Završni ispit

58954

26. 6. 2020. u 10.00h

usmeni ispit (MS Teams)

8. 7. 2020. u 10.00h

usmeni ispit (MS Teams)

Doc. dr. sc. M. Tomić 

L. Grzunov, asist.

Obrada stare i rijetke građe

170677

17. 6. 2020. u 15.00h

usmeni i upis ocjene (Merlin)

1. 7. 2020. u 15.00h

usmeni i upis ocjene (Merlin)

Doc. dr. sc. J. Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Dr. sc. M. Juric

Interakcija čovjek-računalo

198222

10. 6. 2020.  u 9:30h 

usmeni ispit (MS Teams)

24. 6. 2020. u 9:30h

usmeni ispit (MS Teams)

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

10. 6. 2020. u 11.00h 

usmeni ispit (MS Teams)

24. 6. 2020. u 11.00h 

usmeni ispit (MS Teams)

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist., suradnici

Informacijska pismenost

90568

10. 6. 2020. u 9.00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

24. 6. 2020. u 9.00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijsko ponašanje korisnika

143765

17. 6. 2020. 

pismeni ispit (Merlin)

1. 7. 2020.

pismeni ispit (Merlin)

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Rudarenje podataka

143766

 8. 6. 2020. u 10.00 h

 usmeni ispit (MS Teams)

 detaljni raspored termina po grupama dostupan na sustavu Merlin

 24. 6. 2020. u 9.00h

usmeni ispit (MS Teams)

 detaljni raspored termina po grupama  dostupan na sustavu Merlin

Doc. dr. sc. D. Cupar

N. Kalebić, asist.

Kulturalne studije

143767

18. 6. 2020. u 11.00 sati

usmeni ispit (MS Teams)

1. 7. 2020. u 11.00 sati

usmeni ispit (MS Teams)

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

L. Grzunov, asist.

Upravljanje zbirkama informacija 

143768

16. 6. 2020. u 10.00h

usmeni ispit (Skype, MS Teams)

30. 6. 2020.  u 10.00h

usmeni ispit (Skype, MS Teams)

Doc. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Digitalna humanistika 

149598

9. 6. 2020. u 16.00

usmeni i upis ocjena (Merlin)

23. 6. 2020. u 16.00

usmeni i upis ocjena (Merlin)

Izv. prof. dr. sc. Josip Ćirić

Informacijska etika

65491

12. 6. 2020.

pismeni ispit: 9.00h (Merlin)

upis ocjene: 17.00h (Skype)

26. 6. 2020.

pismeni ispit: 9.00h (Merlin) 

 upis ocjene: 17.00h (Skype)

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist., suradnici

Informacijska pismenost

90568

10. 6. 2020. u 9.00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

24. 6. 2020. u 9.00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

159457

19. 6. 2020. u 12.00h

1. 7. 2020. u 12.00h

Mentori

Praktikum, izrada i obrana diplomskog rada

Termini obrana određuju se u dogovoru s mentorom i članovima povjerenstva i objavljuju na mrežnim stranicama i na Merlinu.

Provedba: usmeno (MS Teams)

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Informacijska etika

65491

12. 6. 2020.

pismeni ispit: 9.00h (Merlin) 

 upis ocjene: 17.00h (Skype)

26. 6. 2020.

pismeni ispit: 9.00h (Merlin) 

 upis ocjene: 17.00h (Skype)

Doc. dr. sc. M. Tomić

Bibliografija i bibliografska heuristika

175623

18. 6. 2020. u 14.00h

usmeni i upis ocjena (Merlin)

2. 7. 2020. u 14.00h

usmeni i upis ocjena (Merlin)

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist., suradnici

Informacijska pismenost

90568

10. 6. 2020. u 9.00h

            formiranje i upis ocjene (Skype)

 

24. 6. 2020. u 9.00h

formiranje i  upis ocjene (Skype)

 

 

 

 

Theme picker