Obrane sinopsisa doktorskog rada u ponedjeljak 29. travnja: Anita Konjicija-Kovač i Irena Pejić

Dana 29. travnja 2019. u 12.00 u CodeHub učionici (Novi kampus, Studentski dom) održat će se obrana sinopsisa studentice ANITE KONJICIJA-KOVAČ pod naslovom Informacijsko-komunikacijski i kulturno-povijesni značaj lista Franjevački vijesnik (1887. - 1941.) izrađenog pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Jelene Lakuš, znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti (Sveučilište u Osijeku, Filozofski fakultet, Odsjek za informacijske znanosti) i komentorstvom doc. dr. sc. Marijane Tomić, znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti, pred povjerenstvom u sastavu:

1. dr. sc. Mirna Willer, red. prof. u trajnom zvanju u miru, znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti

2. izv. prof. dr. sc. Jelena Lakuš (Sveučilište u Osijeku, Filozofski fakultet, Odsjek za informacijske znanosti) (mentor), znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti

3. prof. dr. sc. Ante Bralić, znanstveno područje: humanističke znanosti, polje: povijest

Dana 29. travnja 2019. u 13.30 u CodeHub učionici (Novi kampus, Studentski dom) održat će se obrana sinopsisa studentice IRENE PEJIĆ pod naslovom Modeliranje kriterija za odabir stare i rijetke knjige za digitalizaciju izrađenog pod mentorstvom doc. dr. sc. Marijane Tomić, znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti, i komentorstvom dr. sc. Maje Krtalić, višeg znanstvenog suradnika, (Victoria University of Wellington, New Zealand, Victoria Business School, School of Information Management), znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti, pred povjerenstvom u sastavu:

1. dr. sc. Mirna Willer, red. prof. u miru, znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti

2. doc. dr. sc. Marijana Tomić, (mentorica), znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti

3. dr. sc. Tinka Katić, znanstvena suradnica (Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, Hrvatski zavod za knjižničarstvo), znanstveno područje: društvene znanosti, polje: informacijske i komunikacijske znanosti