Wednesday, May 22, 2019

Raspored ispitnih rokova u rujnu - redovni studij


Klikom na sljedeću poveznicu možete preuzeti dokument s rasporedom ispita u rujnu

Raspored ispita

 

RASPORED ISPITNIH ROKOVA_JESENSKI ISPITNI ROK_AK. GOD. 2018./2019.

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Peša Pavlović, asist.

Orijentacijski praktikum

143842

 

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

 

Osnove informacijske tehnologije

143844

9.9. u 9h

Rač uč. 41a

23.9. u 9h

Rač uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Osnove usmene i pisane kulture

158589

3.9. u 13:30h

Uč. 119

17.9. u 13:30h

Uč. 119

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

N. Peša Pavlović, asist.

Pretraživanje informacija

143847

12.9. u 8:30h

Rač. uč. 39

26.9. u 8:30h

Rač. uč. 39

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Uvod u logiku

143848

11.9. u 10:30h

Uč. 119

25.9. u 10:30h

Uč. 119

 

Engleski jezik struke I

177722

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. F. Pehar,

Doc. dr. sc.  D. Cupar

Uvod u studij informacijskih znanosti

143862

10.9. u 12:00h

Uč. 119

24.9. u 12:00h

Uč. 119

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

M. Juric, asist.

N. Kalebić, asist.

Uvod u znanstveno-istraživački rad

143863

11.9. u 17:00h

Rač uč. 41a

25.9. u 17:00h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. M. Duić

Uvod u mrežne sustave i tehnologije

143864

13.9. u 9:00h

Rač. uč. 41a

27.9. u 9:00h

Rač. uč. 41a

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Engleski jezik struke II.

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Uvod u književnost

143866

2.9. u 12:00h

Uč. 119

16.9. u 12:00h

Uč. 119

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

5.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr. sc. D. Cupar

M. Ivanović, nasl. asist. (VS)

Organizacija informacija I

158592

 

10.9. u 9h

Rač uč. 41a

24.9. u 9h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. M. Duić

Dr. sc. A. Gverić, nasl. poslijedokt. (VS)

Organizacija i poslovanje informacijskih ustanova

158593

11.9. u 17h

Uč. 119

25.9. u 17h

Uč. 119

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

N. Kalebić, asist.

Osnove nakladništva i knjižarstva

158594

2.9. u 14:00h

Uč. 119

16.9. u 14:00h

Uč. 119

Doc. dr. sc. K. Zauder

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Osnove programiranja

158596

4.9. u 14:30h

Rač uč. 41a

18.9. u 14:30h

Rač uč. 41a

 

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Dr. sc. K. Burić Ćenan

Upoznavanje glazbene baštine

170659

9.9. u 9:00h

Uč. 123

 

23.9. u 9:00h

Uč. 123

 

Doc. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr.sc. M. Duić

Organizacija informacija II

158623

12.9. u 12:00h

Rač uč. 41a

 

26.9. u 12:00h

Rač uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Doc. dr. sc. K. Zauder

Dr. sc. M. Juric

Statistika za informacijske stručnjake

194691

6.9. u 9:00h

Rač uč. 41a

20.9. u 9:00h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. K. Zauder

Oblikovanje baza podataka

158626

5.9. u 16:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 16:00h

Rač uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. D. Cupar

Uvod u sociologiju knjige i čitanja

158627

3.9. u 13h

Upis ocjena isti dan u 16:30h

17.9. u 13h

Upis ocjena isti dan u 16:30h

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik po izboru

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

9.9. u 11:00h

Rač uč. 41b

23.9. u 11:00h

Rač uč. 41b

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

5.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Metodologija istraživanja u društvenim znanostima

170665

6.9. u 12:00h

Rač uč. 41a

20.9. u 12:00h

Rač uč. 41a

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijski sustavi u obrazovanju

170667

5.9. u 16:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 16:00h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr. sc. D. Cupar

Sustavi za predmetno označivanje i pretraživanje

170669

3.9. u 11h

Uč. 119

Upis ocjena isti dan u 16h

17.9. u 11h

Uč. 119

Upis ocjena isti dan u 16h

 

Doc. dr. sc. K. Zauder

Upravljanje podacima

170670

4.9. u 16:00h

Rač uč. 41a

18.9. u 16:00h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. F. Pehar

 

Osnove elektroničkog nakladništva

170679

4.9. u 10:00h

Rač uč. 41b

18.9. u 10:00h

Rač uč. 41b

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Dr. sc. K. Burić Ćenan

Upoznavanje glazbene baštine

170659

9.9. u 9:00h

Uč. 123

23.9. u 9:00h

Uč. 123

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

Uvod u studije o korisnicima informacija

170674

6.9. u 9:30h

Uč. 119

 

20.9. u 9:30h

Uč. 119

 

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Digitalna multimedija

170675

4.9. u 15:00h

Rač. uč. 39

 

18.9. u 15:00h

Rač. uč. 39

 

Mentori

Završni rad

170676

4.9.

25.9.

Mentori

Završni ispit

58954

4.9. u 11h

18.9.

Doc. dr. sc. M. Tomić

 

Obrada stare i rijetke građe

170677

2.9. u 9:00h

Rač uč. 41a

16.9. u 9:00h

Rač uč. 41a

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. J. Bašić, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Dr. sc. M. Juric

Interakcija čovjek-računalo

170678

3.9. u 17:00h

Rač uč. 41b

17.9. u 17:00h

Rač uč. 41b

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Doc. dr. sc. K. Zauder

Napredno programiranje

183213

9.9. u 11:00h

Rač uč. 41b

23.9. u 11:00h

Rač uč. 41b

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

5.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Lj. Poljak, asist.

Informacijsko društvo

56246

2.9. u 11:00h

Uč. 119

16.9. u 11:00h

Uč. 119

Doc. dr. sc. M. Tomić

Dr. sc. D. Kolić, VS

Teorije i praksa organizacije informacija

143758

13.9. u 12:00h

Ured 21

27.9. u 12:00h

Ured 21

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Lj. Poljak, asist.

Upravljanje informacijskim ustanovama

143759

11.9. u 15:00h

Uč. 119

 

25.9. u 15:00h

Uč. 119

 

Doc. dr. sc. K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

151098

4.9. u 12:00h

Uč. 123

18.9. u 12:00h

Uč. 123

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. D. Cupar

Izabrana poglavlja iz informacijskih znanosti

182932

12.9. u 9:00h

Rač uč. 41b

26.9. u 9:00h

Rač uč. 41b

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijsko ponašanje korisnika

143765

5.9. u 16:00h

Uč. 119

 

19.9. u 16:00h

Uč. 119

 

Doc. dr. sc. A. Panjkota

Rudarenje podataka

143766

4.9. u 11:00h

Rač uč. 41b

18.9. u 11:00h

Rač uč. 41b

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. N. Lujanović, VS

N. Kalebić, asist.

Kulturalne studije

143767

2.9. u 13:00h

Uč. 119

 

16.9. u 13:00h

Uč. 119

 

Prof. dr. sc. S. Faletar Tanacković

N. Peša Pavlović, asist.

Upravljanje zbirkama informacija

143768

3.9. u 17:00h

Rač uč. 41b

17.9. u 17:00h

Rač uč. 41b

Doc. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Digitalna humanistika

149598

10.9. u 10:00h

Uč. 119

 

24.9. u 10:00h

Uč. 119

 

Prof. dr. sc. I. Stričević

I. Perić, nasl. asist., VS

 

Metodika rada u školskoj knjižnici

159429

5.9. u 16:00h

Uč. 119

 

19.9. u 16:00h

Uč. 119

 

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Statistička obrada podataka

159431

6.9. u 11:00h

Rač uč. 41a

20.9. u 11:00h

Rač uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Doc. dr. sc. N. Lujanović, VS

 

Odlike knjige i nakladništva

143770

 

3.9. u 9:00h

Uč. 119

 

17.9. u 9:00h

Uč. 119

 

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

5.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Filozofija informacije

159439

5.9. u 16:00h

Uč. 119

 

19.9. u 16:00h

Uč. 119

 

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. M. Juric

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

182933

9.9. u 9:30h

Rač uč. 41b

23.9. u 9:30h

Rač uč. 41b

Prof. dr. sc. K. Petr Balog, VS

Lj. Poljak, asist.

Vrednovanje informacijskih usluga

159444

12.9. u 10h

Uč. 119

26.9. u 10h

Uč. 119

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. D. Cupar

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

159445

10.9. u 10:30h

Rač uč. 41b

24.9. u 10:30h

Rač uč. 41b

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević N. Kalebić, asist.

 

Komparativne studije iz nakladništva i knjižarstva

159447

9.9. u 16:30h

Uč. 119

 

23.9. u 16:30h

Uč. 119

 

Izv. prof. dr. sc. J. Stojanovski

Doc. dr. sc. M. Duić

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

159457

11.9. u 15:30h

Rač uč. 41a

25.9. u 15:30h

Rač uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric

Statistička obrada podataka

159431

6.9. u 11:00h

Rač uč. 41a

20.9. u 11:00h

Rač uč. 41a

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

 

Informacijska etika

65491

6.9. u 14:30h

Uč. 119

 

20.9. u 14:30h

Uč. 119

 

Prof. dr. sc. I. Stričević

I. Perić, nasl. asist., VS

 

Metodika rada u školskoj knjižnici

159429

5.9. u 16:00h

Uč. 119

 

19.9. u 16:00h

Uč. 119

 

Prof. dr. sc. I. Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

5.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

19.9. u 14:00h

Rač uč. 41a

              *Termin usmenog dijela ispita ili upisa ocjena bit će naknadno dogovoren s predmetnim nastavnikom