Razredbeni postupak za redovni i izvanredni diplomski sveučilišni studij informacijskih znanosti – za kandidate koji su završili neistovrsni studij

Oni kandidati za upis na diplomski studij informacijskih znanosti koji nisu završili preddiplomski studij informacijskih znanosti dužni su polagati razredbeni ispit koji će se održati 24. 9. 2021. s početkom u 11:00 sati na Novom kampusu Sveučilišta u Zadru (Ulica dr. Franje Tuđmana 24i). Kandidate molimo da dođu ispred zgrade Novog kampusa u 10.45 gdje će po njih doći nastavnik s Odjela za informacijske znanosti i odvesti ih u učionicu u kojoj se piše razredbeni ispit.

Kandidati koji su dužni polagati razredbeni ispit moraju ispuniti prijavnicu koju možete preuzeti ovdje. Popunjenu i potpisanu te skeniranu Prijavu pošaljite e-mailom na iznanosti@unizd.hr

Razredbeni ispit podrazumijeva izradu pismenog rada u obliku eseja na ponuđenu temu iz područja informacijskih i komunikacijskih znanosti.

Literatura za pripremu razredbenog ispita je dostupna ovdje.

Lijepo molimo sve kandidate koji pristupaju razredbenom ispitu da poštuju sve važeće epidemiološke mjere kako biste zaštitili svoje zdravlje i zdravlje ostalih kolega. Napominjemo da je ulazak u zgradu zabranjen osobama s povišenom tjelesnom temperaturom. U prostoru Novog kampusa obavezno je pravilno nošenje zaštitne maske (maska prekriva i nos i usta) te pravilna dezinfekcija ruku (dezinfekcijsko sredstvo nalazi se kod ulaza u zgradu).

Za sve dodatne informacije obratite nam se na: iznanosti@unizd.hr

Odjel za informacijske znanosti: Sveučilište u Zadru, Dr. Franje Tuđmana 24i, 23000 Zadar; tel.: + 385/23/345-053, fax: +385/23/345-055; E-mail: iznanosti@unizd.hr ; http://iz.unizd.hr