Poziv za drugu generaciju praktičarki i praktičara socijalnih inovacija – prijavi se!

Završio/la si ili završavaš fakultet društveno-humanističkog usmjerenja i zanima te kako svoju struku primijeniti u praksi za dobrobit zajednice? Želiš naučiti prenosive vještine i metode rada koje možeš koristiti u području aktivizma, ali i na bilo kojem drugom poslu? Imaš ideju za inovativno rješavanje društvenih problema, a nisi siguran/a kako to ostvariti?

Ako je odgovor na i jedno od ovih pitanja ‘da’, postoji program baš za tebe.

Edukacija ‘Praktičar_ka socijalnih inovacija’ namijenjena je mladima između 21 i 30 godine koji su na završnim godinama studija ili su završili fakultet i trenutno nisu zaposleni u struci. Cilj edukacije je ponuditi osnovna znanja, vještine i stavove koji će humanistima i društvenjacima omogućiti da dizajniraju, razviju i implementiraju socijalne inovacije. Program se prvi puta izvodio u proljeće 2021., a ovo je poziv za drugu generaciju praktičara i praktičarki.

Zanima te kako to izgleda u praksi? Više pročitaj ovdje