Virtualno predstavljanje knjige „Knjižnična arhitektura“ - pozivnica

Poštovane kolegice i kolege,

pozivamo vas na virtualno predstavljanje knjige „Knjižnična arhitektura“ koje će se održati u četvrtak 3. prosinca 2020. godine u 12 sati. Na predstavljanju sudjeluju autorice Tatjana Aparac-Jelušić i Sanjica Faletar Tanacković, recenzentica Kornelija Petr Balog te urednica knjige Nives Tomašević.

Lijepo molimo (bivše) studente Odjela za informacijske znanosti i Sveučilišta u Zadru da svoje sudjelovanje prijavite  do nedjelje, 29.11.2020.  na način da ispune svoje podatke u tablicu u dokumentu koji se nalazi ovdje:

Nažalost, studenti koji se za to ne prijave, neće moći, iz tehničkih razloga, sudjelovati na promociji.

Organizatori događanja su: Gradska knjižnica Zadar, Društvo knjižničara Zadar, Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru i Naklada Ljevak.

Nadamo se da ste dobro i zdravo te se veselimo virtualnom susretu i knjižničarskom dijalogu!