Odjel za informacijske znanosti

Raspored ispitnih rokova u lipnju, srpnju i rujnu - izvanredni studij

RASPORED ISPITA U JESENSKOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2020./2021.

 Raspored preuzmite ovdje

 

RASPORED ISPITA U JESENSKOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2020./2021.

Svi ispiti za izvanredne studente održavaju se subotom u uč. 119 i 41 a (računalna uč.) 

Informacije o učionicama  i promjene u vremenu održavanja bit će objavljene u rujnu na Merlinu.

1. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

1. rok

2. rok

F. Pehar/M. Dragija Ivanović/M. Tomić

Razlikovni ispit

Napomena: ne prijavljuje se u studomatu, nego na dcupar@unizd.hr .

 

 

M. Tomić/ N. Kalebić/L. Grzunov

Digitalna humanistika

04.09.2021.

9.00 h

18.09.2021.

9.00 h

I. Stričević/ M. Juric/

  1. Kolarić

Informacijsko ponašanje korisnika

11.09.2021.

9.00 h

25.09.2021.

9.00 h

M. Dragija Ivanović/ L. Grzunov

Upravljanje zbirkama informacija

11.09.2021.

10.00 h

25.09.2021.

10.00 h

A. Panjkota

Rudarenje podataka

11.09.2021.

11.00 h

25.09.2021.

11.00 h

M. Duić/N. Kalebić

Kulturalne studije

04.09.2021.

10.00 h

18.09.2021.

10.00 h

M. Tomić

Bibliografija i bibliografska heuristika

11.09.2021.

10.00 h

25.09.2021.

10.00 h

  1. Gandolfo

Upravljanje informacijskim ustanovama

04.09.2021.

11.00 h

18.09.2021.

11.00 h

M. Dragija Ivanović

Informacijsko društvo

03.09.2021.(po dogovoru)

soba 118

17.09.2021. (po dogovoru)

soba 118

M. Tomić/D. Cupar

Teorija i praksa organizacije informacija

11.09.2021.

8.30 h

25.09.2021.

8.30 h

K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

04.09.2021.

13.00 h

18.09.2021.

13.00 h

J. Ćirić

Informacijska etika

11.9.2021. (po dogovoru)

ured 0.7 (Relja)

25.9.2021. (po dogovoru)

ured 0.7 (Relja)

2. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

  1. rok
  1. rok

M. Duić

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

04.09.2021.

9.00 h

18.09.2021.

9.00 h

M. Tomić

Bibliografija i bibliografska heuristika

11.09.2021.

10.00 h

25.09.2021.

10.00 h

M. Tomić

Obrada digitalne građe

11.09.2021.

10.00 h

25.09.2021.

10.00 h

M Dragija Ivanović/L. Grzunov

Vrednovanje informacijskih usluga

03.09.2021.(po dogovoru)

soba 118

17.09.2021. (po dogovoru)

soba 118

J. Ćirić

Filozofija informacije

11.9.2021. (po dogovoru)

ured 0.7 (Relja)

25.9.2021. (po dogovoru)

ured 0.7 (Relja)

F. Pehar/M. Juric

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

1.9.2021.

16:00 h

15.9.2021.

16:00 h

F. Pehar/A. Panjkota

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

1.9.2021.

 16:00 h

15.9.2021.

16:00 h

J. Ćirić

Informacijska etika

11.9.2021. (po dogovoru)

ured 0.7 (Relja)

25.9.2021. (po dogovoru)

ured 0.7 (Relja)

 

 

 

RASPORED ISPITA U LJETNOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2020./2021.

Raspored preuzmite ovdje.

 

RASPORED ISPITA U LJETNOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2020./2021.

1. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

šifra

Kolegij

1. rok

2. rok

A. Gandolfo/ Z. Džoić

149 592

UPRAVLJANJE INFORMACIJSKIM USTANOVAMA

16.6.2021., 16:30h

(MS Teams)

30.6.2021., 16:40h

(MS Teams)

M. Tomić/ L. Grzunov

208 165

OBRADA DIGITALNE GRAĐE

10.6.2021.

(MS Teams)

24.6.2021.

(MS Teams)

I. Stričević/ M. Juric/

A. Kolarić

149 594

INFORMACIJSKO PONAŠANJE KORISNIKA

24.6.2021., 09:30h

pismeni (Merlin, MS Teams)

8. 7. 2021., 09:30h

pismeni (Merlin, MS Teams)

M. Duić/N. Kalebić

149 596

KULTURALNE STUDIJE

17. 6. 2021., 16:30

 (MS Teams)

1. 7. 2021., 16:30

 (MS Teams)

M. Dragija Ivanović/ L. Grzunov

149 597

UPRAVLJANJE ZBIRKAMA INFORMACIJA

25.06.2021.

 (Skype, MS Teams)

09.07.2021.

 (Skype, MS Teams)

A. Panjkota

149 595

RUDARENJE PODATAKA

19.06.2021. u 09.30h

usmeni (MS Teams)

03.07.2021. u 09.30h

usmeni (MS Teams)

2. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

 

Kolegij

1. rok

2. rok

A. Gandolfo/ Z. Džoić

212 674

MARKETING U NAKLADNIŠTVU I KNJIŽARSTVU

11.06.2021. u 16:30h

MS Teams, Merlin

25.06.2021. u 16:30h

MS Teams, Merlin

M. Tomić

208 165

OBRADA DIGITALNE GRAĐE

10.6.2021.

(MS Teams)

24.6.2021.

(MS Teams)

M. Duić

159 970

MODELIRANJE I IZGRADNJA DIGITALNIH ZBIRKI I USLUGA

14. 6. 2021., 16:30

usmeni (MS Teams)

28. 6. 2021., 16:30

usmeni (MS Teams)

 


RASPORED ISPITA U ZIMSKOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2020./2021.

Raspored preuzmite ovdje

RASPORED ISPITA U ZIMSKOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2020./2021.

Zimski ispitni rok održava se: 25. 1. 2021. – 19. 2. 2021.

1. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

1. rok

2. rok

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

Z. Džoić, asist.

Informacijsko društvo

 

4. 2. 2021. 

MS Teams, vrijeme po dogovoru

18. 2. 2021. 

MS Teams, vrijeme po dogovoru

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

Doc. dr. sc. D. Cupar

Teorije i praksa organizacije informacija

12. 2. 2021. u 16.00 sati

119 (ili MS Teams)

26.2.2021. u 16.00 sati

119 (ili MS Teams)

Izv. prof. dr. sc. M. Tomić

 

Digitalna humanistika

 

11. 2. 2021. u 16.00 sati (usmeni)

119 (ili MS Teams)

25. 2. 2021. u 16.00 sati (usmeni)

119 (ili MS Teams)

Doc. dr. sc. K. Zauder

Z. Džoić, asist.

Znanstveno komuniciranje i vrednovanje znanstvenog rada

29. 1. 2021. u 17.00 sati

MS Teams

12. 2. 2021. u 17.00 sati

MS Teams

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Informacijska etika

6. 2. 2021. u 10.30 sati

Merlin

20.2.2021. u 10.30 sati

Merlin

2. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

1. rok

2. rok

Doc. dr. sc. M. Dragija Ivanović

L. Grzunov, asist.

Vrednovanje informacijskih usluga

4.  2. 2021. 

MS Teams, vrijeme po dogovoru

18. 2. 2021. 

MS Teams, vrijeme po dogovoru

Izv. prof. dr. sc. J. Ćirić

Filozofija informacije

30. 1. 2021. u 9.00 sati
 Merlin

13. 2. 2021. u 9.00 sati

Merlin

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. M. Juric, poslijedokt.

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

26. 1. 2021. u 19.00 sati
 MS Teams

9. 2. 2021. u 19.00 sati
 MS Teams

Doc. dr. sc. F. Pehar

Doc. dr. sc. /A. Panjkota

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

27. 1. 2021. u 19.00 sati
 MS Teams

10. 2. 2021. u 19.00 sati
 MS Teams

Doc. dr. sc. K. Zauder

Z. Džoić, asist.

Znanstveno komuniciranje i vrednovanje znanstvenog rada

29. 1. 2021. u 17.00 sati

MS Teams

12. 2. 2021. u 17.00 sati

MS Teams

Mentori

Diplomski rad

4. 2. 2021.

MS Teams

25. 2. 2021.

MS Teams

 


Raspored ispita u jesenskom roku 2019./2020.  - izvanredni studij

 

Raspored preuzmite ovdje


RASPORED ISPITA U JESENSKOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2019./2020.

1. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

1. rok

2. rok

F. Pehar/M. Dragija Ivanović/M. Tomić

Razlikovni ispit

Napomena: ne prijavljuje se u studomatu, nego na Merlinu i nastavnicima.

2. 9. 2020. u 16:00h

16. 9. 2020. u 16:00h

M. Tomić/ N. Kalebić

Digitalna humanistika

11. 9. 2020. u 18:00h (Merlin)

25. 9. 2020. u 18:00h (Merlin)

I. Stričević/ M. Juric/

N. Peša Pavlović

Informacijsko ponašanje korisnika

5. 9. 2020. u 10:00h

19. 9. 2020. u 10:00h

M. Dragija Ivanović/ L. Grzunov

Upravljanje zbirkama informacija

4. 9. 2020. (vrijeme po dogovoru)

18. 9. 2020. (vrijeme po dogovoru)

A. Panjkota

Rudarenje podataka

12. 9. 2020. u 10:00h

26. 9. 2020. u 10:00h

D. Cupar/N. Kalebić

Kulturalne studije

3. 9. 2020. u 16:00h

17. 9. 2020. u 16:00h

M. Tomić

Bibliografija i bibliografska heuristika

12. 9. 2020. (Merlin)

26. 9. 2020. (Merlin)

J. Stojanovski

Upravljanje informacijskim ustanovama

11.09.2020. (Merlin) u 17:00

25.09.2020. (Merlin)u 17:00

B. Badurina

Informacijsko društvo

8. 9. 2020.

22. 9. 2020.

M. Tomić

Teorija i praksa organizacije informacija

5. 9. 2020. (Merlin)

19. 9. 2020. (Merlin)

J. Bašić/F. Pehar/ N. Peša Pavlović

Informacijska arhitektura

12. 9. 2020. u 10:00h

26. 9. 2020. u 10:00h

K. Zauder

Bibliografska organizacija informacija u semantičkom webu

4. 9. 2020.

18. 9. 2020.

2. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

  1. rok
  1. rok

J. Stojanovski/M. Duić

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

11.09.2020. (Merlin) u 18.30

25.09.2020. (Merlin)u 18.30

M. Tomić

Bibliografija i bibliografska heuristika

12. 9. 2020. (Merlin)

26. 9. 2020.

M. Tomić

Obrada digitalne građe

12. 9. 2020.

26. 9. 2020.

M Dragija Ivanović/L. Grzunov

Vrednovanje informacijskih usluga

5. 9. 2020. (vrijeme po dogovoru)-

19. 9. 2020. (vrijeme po dogovoru)

J. Ćirić

Filozofija informacije

5. 9. 2020. (vrijeme po dogovoru)

19. 9. 2020. (vrijeme po dogovoru)

F. Pehar/M. Juric

Istraživačke metode u informacijskim znanostima

11. 9. 2020.

25. 9. 2020.

J. Bašić/F. Pehar/ N. Peša Pavlović

Informacijska arhitektura

12. 9. 2020. u 10:00h

26. 9. 2020. u 10:00h

F. Pehar/D. Cupar/A. Panjkota

Informacijsko pretraživanje i pronalaženje

11. 9. 2020.

25. 9. 2020.

 


 

Raspored ispitnih rokova u ljetnom semestru 2019./2020. - izvanredni studij

Klikom na sljedeću poveznicu možete preuzeti dokument s rasporedom ispita u ljetnom semestru:

preuzmi dokument

 

RASPORED ISPITA U LJETNOM ISPITNOM ROKU ZA IZVANREDNE STUDENTE 2019./2020.

1. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

1. rok

2. rok

F. Pehar/M. Dragija Ivanović/M. Tomić

Razlikovni ispit

Napomena: ne prijavljuje se u studomatu, nego na Merlinu i nastavnicima.

12.6.2020. u 16.00h

pismeni (Merlin)

usmeni (MS Teams)

26.6.2020. u 16.00 h

pismeni (Merlin)

usmeni (MS Teams)

M. Tomić/ N. Kalebić

DIGITALNA HUMANISTIKA

12.6.2020. u 18.00h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

26.6.2020. u 18.00 h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

I. Stričević/ M. Juric/

N. Peša Pavlović

INFORMACIJSKO PONAŠANJE KORISNIKA

13.6.2020. u 10.00h

pismeni (Merlin)

27.6.2020. u 10.00h

pismeni (Merlin)

M. Dragija Ivanović/ L. Grzunov

UPRAVLJANJE ZBIRKAMA INFORMACIJA

19.6.2020. u 10.00h

usmeni (Skype, MS Teams)

3.7.2020. u 10.00h

usmeni (Skype, MS Teams)

A. Panjkota

RUDARENJE PODATAKA

20.6.2020. u 10.00h

usmeni (MS Teams)

4.7.2020. u 10.00h

usmeni (MS Teams)

D. Cupar/N. Kalebić

KULTURALNE STUDIJE

25.6.2020. u 16.00h

usmeni (MS Teams)

9.7.2020. u 16.00h

usmeni (MS Teams)

M. Tomić

BIBLIOGRAFIJA I BIBLIOGRAFSKA HEURISTIKA

26.6.2020. u 16.00h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

10.7.2020. u 16.00 h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

2. godina izvanrednog diplomskog studija

Nastavnici

Kolegij

1. rok

2. rok

J. Stojanovski/M. Duić

MODELIRANJE I IZGRADNJA DIGITALNIH ZBIRKI I USLUGA

20.6.2020. u 10.00h

pismeni (Merlin)

usmeni (MS Teams)

4.7.2020. u 10.00h

pismeni (Merlin)

usmeni (MS Teams

M. Tomić

BIBLIOGRAFIJA I BIBLIOGRAFSKA HEURISTIKA

26.6.2020. u 16.00h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

10.7.2020. u 16.00 h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

M. Tomić

OBRADA DIGITALNE GRAĐE

27.6.2020. u 17.00h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

11.7.2020. u 10.00h

usmeni (upis ocjena)

(MS Teams)

o Apsolventski rok za studente izvanrednog studija održava se u tjednu od 11. do 16.5.2020. Prema dogovoru s nastavnicima.

o Izvanredni rok za studente izvanrednog studija održava se u tjednu od 25. do 29.5.2020. Prema dogovoru s nastavnicima.

______________________________________________________________________

 

 

Theme picker