Poziv studentima na prvi sastanak čitateljskog kluba - srijeda, 21. ožujka u 12:30h, učionica 119

Dragi studenti,

Pozivamo vas da se odazovete na naš prvi sastanak zasad Bezimenog čitateljskog kluba!

S obzirom da nam je mjesec ožujak obilježen danom žena prva tema susreta bila bi upravo ŽENE I NJIHOVE ULOGE U KULTURI, UMJETNOSTI, ZNANOSTI…Ideja je da se svatko od nas prisjeti i ponovno oživi priču o takvoj jednoj ženi koja je svojim djelom i umom doprinijela određenom području svog djelovanja.

Sastanak je zakazan za srijedu, 21.3.2018 u učionici 119 u 12:30h!

VAŽNO!

Temeljno polazište čitateljskog kluba je interes za knjigu i čitanje, a sveukupan cilj naših susreta je osvijestiti potrebu i za drugim oblicima i medijima sadržaja od tradicionalnog do digitalnog!

Jer misija studenata Odjela za informacijske znanosti je primijeniti i dijeliti različite multimedijalne izričaje kreativnog stvaralaštva!

Veselimo se našim susretima!