Simpozij Digitalna humanistika: zamašnjak vidljivosti hrvatske kulturne baštine - poziv za dostavu radova, rok 19. lipnja

U organizaciji Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru i Vestigia Instituta za istraživanje rukopisa, Sveučilište u Grazu, Austrija, od 6. do 7. studenog 2017. održat će se 2. međunarodni simpozij Digitalna humanistika: zamašnjak vidljivosti hrvatske kulturne baštine. Simpozij je dio znanstvenih aktivnosti vezanih uz projekt Digitalizacija, bibliografska obrada i istraživanje tekstova zadarsko-šibenskog područja iz razdoblja do kraja 19. st. pisanih glagoljicom, bosančicom i latinicom.

Poziv za dostavu radova nalazi se u prilogu.

Prilog (hr)

Prilog (en)