Natječaj za period mobilnosti u okviru švicarsko-europskog programa mobilnosti - 3.4.2017.

Odjel za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru raspisuje Natječaj za studente, nastavno te nenastavno osoblje Odjela za provođenje perioda mobilnosti na Veleučilištu HTW Chur u Švicarskoj u ak. god. 2017./2018. u sklopu Švicarsko-europskog programa mobilnosti.

Natječaj se raspisuje za ukupno 4 studenta s preddiplomske i diplomske razine studija, odnosno za 2 studenta preddiplomske razine i 2 studenta diplomske razine u trajanju od 5 mjeseci svaki.

(Ne)nastavno osoblje Odjela može ostvariti mobilnost u svrhu održavanja nastave (uz uvjet održavanja minimalno 8 sati nastave tijekom mobilnosti) u trajanju od 5 dana ili u svrhu stručnog usavršavanja u minimalnom trajanju od 2 dana do najviše 5 dana.

Rok za prijavu je 24. travnja 2017. godine.

Sve dodatne informacije možete pronaći ovdje.