Akcija prikupljanja humanitarne pomoći za Vukovar i okolna mjesta

Poštovane studentice i studenti, poštovane djelatnice i djelatnici Sveučilišta u Zadru,

imajući na umu tešku materijalnu situaciju mnogih obitelji, osobito onih s malom djecom, u Vukovaru i vukovarskom kraju, odlučili smo se pridružiti akciji prikupljanja humanitarne pomoći ljudima u velikoj potrebi. Stoga smo vas slobodni zamoliti da do petka, 16. prosinca 2016. u dvoranu u prizemlju Studentskog doma Novog kampusa (dr. Franje Tuđmana 24 d) donesete svoje priloge u obliku suhe hrane (riža, ulje, brašno, šećer, tjestenine, trajni suhomesnati proizvodi, marmelade, lino lade, keksi, čokolade i sl.), higijenskih potrepština i dječje literature.
Prikupljanje hrane i potrepština će se odvijati u četvrtak, 15.12. i petak, 16. 12. od 8 do 16 sati.

Neka to bude naš blagdanski dar i znak pažnje!

prof. dr. sc. Dijana Vican, rektorica
Marko Malbaša, predsjednik Studentskog zbora