Obrane sinopsisa disertacije u srijedu 16. studenoga - Jasminka Maravić i Neven Pintarić

U srijedu 16. studenoga 2016. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Jasminka MARAVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Prosudba kvalitete nastavnih materijala u otvorenom pristupu visokoškolskih ustanova u Republici Hrvatskoj pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Martina Dragija Ivanović, doc. dr. sc. Jadranka Stojanovski i doc. dr. sc. Boris Bosančić.

U srijedu 16. studenoga 2016. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Neven PINTARIĆ, dipl. inf., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Razvoj i optimizacija metapodatkovne sheme za otvorene istraživačke podatke u području arheologijepred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Franjo Pehar, doc. dr. sc. Dario Vujević i doc. dr. sc. Boris Bosančić.