11. lipnja 2018.

Raspored ispitnih rokova u ljetnom semestru - redovni studij

Raspored ispitnih rokova u ljetnom semestru - redovni studij

Klikom na sljedeću poveznicu možete preuzeti dokument s rasporedom ispita u ljetnom semestru:

Raspored ispita

 

 RASPORED ISPITNIH ROKOVA - LJETNI ISPITNI ROK - AKAD. GOD. 2017./2018.

Ime i prezime nastavnika

Naziv predmeta

1. ispitni rok

2. ispitni rok

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. D. Cupar, poslijedoktoramd

Uvod u studij informacijskih znanosti

143862

18.06.2018. u 12:00h

Računalna 41

02.07.2018. u 12:00h

Računalna 41

Doc. dr. sc. J. Stojanovski

Dr. sc. M. Juric, poslijedoktorand

N. Kalebić, asist.

Uvod u znanstveno-istraživački rad

143863

12.06.2018.

12:00-14:00h

Računalna 41

26.06.2018.

12:00-14:00h

Računalna 41

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. M. Duić, poslijedoktorand

 

Uvod u mrežne sustave i tehnologije

143864

19.06.2018. u 11:00h

119

03.07.2018. u 11:00h

119

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Engleski jezik struke II.

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik (po izboru)

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric, poslijedoktorand

Uvod u kognitivnu znanost

143865

15.06.2018 u 10:00h, 119

Usmeni/upis ocjena:*

29.06.2018 u 10:00h, 119

Usmeni/upis ocjena:*

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

Uvod u književnost

143866

Usmeni i upis ocjena:

11.6.2018. 12:00, 21

Usmeni i upis ocjena:

26.06.2018. u 12:00, 21

Prof. dr. sc. Ivanka Stričević

N. Kalebić, asist.

Suradnici

Informacijska pismenost

90568

Pismeni: 18.6. 2018.

Upis ocjene: 20.6.2018. 13h

Pismeni: 2.7.2018.

Upis ocjene: 4. 7.2018. 13h

2. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. M. Willer

Doc. dr. sc. M. Tomić

Dr. sc. M. Duić, poslijedoktorand

Organizacija informacija II

158623

Pismeni: 19.06.2018. u 10:00, 123

Usmeni/upis ocjena: 20.6.2018

Pismeni: 03.07.2018. u 10:00, 123

Usmeni/upis ocjena: 4.7.2018

Doc. dr. sc. K. Zauder

Oblikovanje baza podataka

158626

19.06.2018.

12:00-15:00h

Usmeni ispit, 12

03.07.2018.

12:00-15:00h

Usmeni ispit, 12

Dr. sc. Drahomira Cupar, poslijedoktorand

 

Uvod u sociologiju knjige i čitanja

158627

18.6.2018. u 11:00h

02.07.2018. u 11:00h

 

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Strani jezik po izboru

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Doc. dr. sc. J. Stojanovski

N. Kalebić, asist.

Upravljanje dokumentima i zapisima

170661

11.6.2018.

13:00-15:00h,

25.6.2018.

13:00-15:00h,

Doc. dr. sc. M. Angster

Language and computing

12.06.2018. u 10:00 sati

119

26.06.2018. u 10:00 sati

119

Doc. dr. sc. J. Ćirić

Dr. sc. M. Juric, poslijedoktorand

Uvod u kognitivnu znanost

143865

15.06.2018 u 10:00h, 119

Usmeni/upis ocjena:*

29.06.2018 u 10:00h, 119

Usmeni/upis ocjena:*

3. GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. F. Pehar

Dr. sc. J. Bašić, nasl. asist.

N. Peša Pavlović, asist.

Dr. sc. M. Juric, poslijedoktorand

Interakcija čovjek-računalo

170678

 

19.06.2018. u 17:00h

Računalna 41b

 

03.07.2018. u 17:00h

Računalna 41b

 

 

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. Mate Juric, poslijedoktorand

 

Uvod u studije o korisnicima informacija

Pismeni: 18.6.2018., 119

Upis ocjena:  20.06.2017 u 14:00 h (21)

Pismeni: 02.07.2018., 119

Upis ocjena: 04.07.2018. u 14:00 h (21)

Doc. dr. sc. J. Stojanovski

Dr. sc. M. Duić, poslijedoktorand

Digitalna multimedija

170675

15.06.2018. u 08:00h

Računalna 41

 

29.06.2018. u 11:30h

Računalna 41

 

Doc. dr. sc. I. Poljaković

Engleski jezik struke VI.

Termini objavljeni u Centru za strane jezike

Mentori

Završni rad

170676

27.-29.06.2018.

10.-11.07.2018.

Mentori

Završni ispit

58954

27.-29.06.2018.

10.-11.07.2018.

Prof. dr. sc. M. Willer

Doc. dr. sc. M. Tomić

 

Obrada stare i rijetke građe

170677

12.06.2018. u 12:00h, 123

Usmeni/upis ocjena: *

26.06.2018. u 12:00h, 123

Usmeni/upis ocjena: *

Doc. dr. sc. M. Angster

Language and computing

12.06.2018. u 10:00 sati

119

26.06.2018. u 10:00 sati

119

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Prof. dr. sc. I. Stričević

Dr. sc. M. Juric, poslijedoktorand

N. Peša Pavlović, asist.

Informacijsko ponašanje korisnika

143765

Pismeni: 18.6.2018., 119

Upis ocjena:  20.06.2017 u 14:00 h (21)

Pismeni: 02.07.2018. , 119

Upis ocjena: 04.07.2018. u 14:00 h (21)

Doc. dr. sc. K. Zauder

Rudarenje podataka

143766

19.06.2018.

16:00-19:00h

Usmeni ispit, 12

03.07.2018.

16:00-19:00h

Usmeni ispit, 12

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

N. Kalebić, asist.

Kulturalne studije

143767

 Usmeni: 11.6. 2018. 09:00,  21

26.06.2017. u 09:00, 21

Izv. prof. dr.sc. Sanjica Faletar – Tanacković, VS

N. Peša Pavlović, asist.

Upravljanje zbirkama informacija

143768

21.06.2018. u 08:30h, 119

Usmeni/upis ocjena: *

5.7.2018. u 8:30h, 119

Usmeni/upis ocjena: *

Doc. dr. sc. M. Tomić

N. Kalebić, asist.

Digitalna humanistika

149610

12.06.2018. u 14:00h, 119

Usmeni/upis ocjena: *

26.06.2018. u 14:00h, 119

Usmeni/upis ocjena: *

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

 

Odlike knjige i nakladništva

171206

Usmeni: 12.6.2018, 09:00, 119

Upis ocjena: 

Usmeni: 27.06.2018. u 09:00, 119

Upis ocjena:

Izv. prof. dr. sc. A. Gandolfo

 

Marketing i nakladništvu i knjižarstvu

143771

11.06.2018. u 12:00 sati

123

26.06.2018.u 11:00 sati

123

2. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA

Doc. dr. sc. J. Stojanovski

Dr. sc. M. Duić, poslijedoktorand

Modeliranje i izgradnja digitalnih zbirki i usluga

159457

15.06.2018. u 09:30h

Računalna 41

Upis ocjena: *

29.06.2018. u 13:00h

Računalna 41

Upis ocjena: *

Mentori

Praktikum, izrada i obrana diplomskog rada

27.-29.06.2018.

10.-11.07.2018.

Izv. prof. dr. sc. N. Tomašević

 

Odlike knjige i nakladništva

171206

Usmeni: 12.6.2018, 09:00, 119

 

Usmeni: 27.06.2018. u 09:00, 119

 

Izv. prof. dr. sc. A. Gandolfo

 

Marketing i nakladništvu i knjižarstvu

143771

11.06.2018. u 12:00 sati

123

26.06.2018.u 11:00 sati

123

              *Termin usmenog dijela ispita ili upisa ocjena bit će naknadno dogovoren s predmetnim nastavnikom